Aktualności

Bieżące aktualności, ważne informacje, wydarzenia.

23/06/2017

Wybór startupów do pierwszej tury Programu

Znamy już uczestników I tury inkubacji.

2/06/2017

Dzień Dziecka w SAMSUNG Inkubator

Celem spotkania TechKIDS było zainteresowanie dzieci z rzeszowskich szkół podstawowych tematyką IoT, VR, IT oraz zapoznanie ich z przestrzenią SAMSUNG Inkubatora. Podczas wydarzenia dzieci mogły zdobyć wiedzę, dzięki przeprowadzonym doświadczeniom i pokazom, jako ciekawszym alternatywom klasycznych lekcji.

25/05/2017

Spotkanie TechUP

W czwartek, 25 maja, w SAMSUNG Inkubatorze odbyło się pierwsze spotkanie TechUP, które miało na celu przybliżenie informacji na temat Internetu Rzeczy (IoT), nowinek technologicznych i startupów działających w tej branży.

16/05/2017

SAMSUNG Inkubator sponsorem turnieju e-sportowego

Pierwsze E-Sportowe wydarzenie przy V Edycji Festiwalu „KultURalia” w Rzeszowie doczekało się nowego sponsora w postaci SAMSUNG Inkubator.

26/04/2017

Wizyta Rzeszowskiej Grupy IT

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego "Rzeszowska Grupa IT" przy Politechnice Rzeszowskiej odwiedzili SAMSUNG Inkubator.

12/04/2017

Otwarcie SAMSUNG Inkubator

Samsung Inkubator to nowe miejsce na start-upowej mapie Polski. Samsung we współpracy z Politechniką Rzeszowską i Doliną Lotniczą uruchamia program wsparcia dla młodych innowacyjnych przedsiębiorstw zajmujących się budowaniem rozwiązań Internetu Rzeczy. To część szerszego zaangażowania firmy w cyfryzację polskiego biznesu.